SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLERMAKALELER

Sam Mendes 24. James Bond Filminin Adını Açıkladı

Yönetmen Sam Mendes, 24. James Bond filminin çekimlerinin yapılacağı Pinewood Stüdyolarında yaptığı açıklamada yeni filmin adının SPECTRE olacağını söyledi.

ChristophWaltz82AAMar10
Christoph Waltz

Film, Pinewood Stüdyolarının yanında Londra, Roma, Mexico City, Tangier, Erfoud ve Avusturya Alplerine çekilecek. Yapımda rol alacak yeni oyuncuların da isimleri açıklandı; Spectre’de Daniel Craig’e Christoph Waltz, Andrew Scott, Dave Bautista, Monica Bellucci ve Léa Seydoux eşlik edecek. Ayrıca, Tanner rolünde Rory Kinnear,Q rolünde Ben Whishaw, Miss Moneypenny rolünde Naomie Harris ve yeni M rolünde Ralph Fiennes da filmdeki yerlerini almaya devam edecek.

Oscar ödüllü oyuncu Chrictoph Waltz, Oberhauser karakterini canlandıracakken, Madeleine Swann’ı Blue Is The Warmest Color’ın (Mavi En Sıcak Renktir) yıldızı Léa Seydoux oynayacak. Monica Bellucci ise Lucia Sciarra karakteriyle karşımıza çıkacak. Bunların yanında, Guardians Of The Galaxy’nin Drax’i Dave Bautista Mr. Hinx’i ve Sherlock’un Jim Moriarty’si Andrew Scott da Denbigh’i canlandıracak. Interstellar’ın sinematografisini yapan Hoyte Van Hoytema, Spectre’de Mendes’le beraber çalışacak. Interstellar’dan başka bir isim, Lee Smith de yeni 007’nin editörü olarak görev alacak. James Bond’un Spectre’de kullanacağı otomobil de açıklanan diğer bir detay: Aston Martin DB10.

DBten-web-news

Vizyon tarihi 23 Ekim 2015 olarak planlanan filmin konusu kısaca şöyle: Kriptik bir mesaj alan Bond, şeytani bir organizasyonu ortaya çıkarmak için kolları sıvar. M, gizli servisi ayakta tutmak için politik bir savaşın içine girerken Bond da SPECTRE’nin arkasındaki korkunç gerçeği gün yüzüne çıkarmak için uğraş verir.

Burçhan Yalçın