SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Samsung Gear VR’ın Fiyatı Açıklandı

Samsung Gear VR

Önümüzdeki yılların vazgeçilmez teknolojilerinden biri olacak olan Sanal Gerçeklik cihazlarının fiyatları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle VR cihazı geliştiren şirketlerin fiyat konusundaki açıklamaları tüketicilerin gözünü korkutmaya başlamıştı.

İlk olarak Oculus Rift’in destekleyebilen donanımlarla birlikte oluşturduğu maliyet, sonra Sony’nin bir konsol fiyatına denk olacak açıklamasıyla birlikte pahalı bir piyasaya beklenirken, Samsung gönüllere su serpti.

Yapılan açıklamaya göre şimdilik sadece Galaxy Note 5, S6 Edge, S6 Edge Plus, S6 ve Samsung’un gelecekte çıkaracağı kendi mobil cihazları ile uyumlu olacak olan Samsung Gear VR’ın fiyatı $99 olarak açıklandı. Fiyat olarak uygun olmasına nazaran kullanım alanı kısıtlı olan bu ürün için Sanal Gerçeklik deneyimini test etmek isteyenler için oldukça cazip.

Samsung Gear VR
Samsung Gear VR
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.