HABERLERMAKALELER

Samuel L Jackson, The Hateful Eight Platosundan İki Selfie Paylaştı

Samuel L Jackson, çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak The Hateful Eight’in platosunda kendi çektiği iki fotoğrafı Twitter takipçileriyle paylaştı.

640_hateful_eight_poster

Takip edenler hatırlayacaktır, Quentin Tarantino bu yılın başlarında son filmi The Hateful Eight’in senaryo taslağının internete sızdırılmasından sonra filmi çekmekten vaz geçmiş, onun yerine filmin senaryosundan bir roman yazmaya niyetlendiğini açıklamıştı. Daha sonra bu fikrinden de vaz geçen Tarantino filmi çekmeye yeniden karar vermişti. Film önümüzdeki ay ABD’nin Colorado eyaletinde çekilmeye başlanacak.

Uzun bir aradan sonra Tarantino’yla yeniden bir araya gelen Samuel L. Jackson, yeni filmin platosunda çektiği iki selfieyi (özçekim!) Twitter takipçileriyle paylaştı. Fotoğraflar filmle ilgili herhangi bir detay içermese de en azından “yeni Tarantino filmi geliyor!” keyfi yaratmaya yetiyor.

2015’in sonlarına doğru vizyona girecek The Hateful Eight’de Jackson’un yanında Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen, Channing Tatum, Demian Bichir ve Bruce Dern gibi oyuncular da yer alacak.

 

Burçhan Yalçın