SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Savaş ve Yarış Oyunu Grip Kickstarter’a Sunuldu

GRIP

Bazılarınız yaşı itibariyle Crash Bandicoot oyununa yetişmemiş olabilir. Naught Dog’ın geliştirdiği ve konsol oyuncularının beğenerek oynadığı yapımda, rakiplerimizle hem yarışırken hem de onları saf dışı bırakabileceğimiz silahlar kullanarak bir yandan da savaşıyorduk.

Bunun benzeri bir filmi de beyaz perde de izlemiş olmanız olası. Jason Statham’ın boş rolünde aldığı daha sonra üçüncü filme kadar uzanan Death Race serisini bir çoğunuz izlemiştir. Bu tür yapımlara ilginin yüksek olduğu bilen iki yapımcı tarafından geliştirilmeye başlanan GRIP, yapımcılar tarafından yeterli bulunmayarak Kickstarter üzerinden oyunculara tanıtıldı.

Kickstarter’a sunulan projeye bakıldığında aslında ikili oldukça yol katetmiş durumda. Ancak daha da muazzam bir yapım ortaya koymak isteyen yapımcılar oyuncuların desteğini beklemekte. Ekiplerini daha da büyütmek isteyen Chris Mallinson ve Robert Baker’ın geliştirdikleri GRIP adlı oyun hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.