SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Shadow of Mordor’un Devam Oyunu Mu Geliyor?

Warner Bros. yayınlamış oldukları ilan ile oyuncuları heyecanlı bir bekleyişe soktu. Middle Earth: Shadow of Mordor’un yapımcısı Monolith’in baş tasarımcı aradıklarını belirten ilanda, firma gerçekleştirdiği işler kapsamında Shadow of Mordor’dan bahsediyor.

İş için bir çok şart koşan Monolith’in, bazı şartları ise Shadow of Mordor’da yer alan özellikler içeriyor ve bu yüzden görüşler Shadow of Mordor’a devam oyununun geleceği yönünde.
Dikkatleri çeken iş şartları ise şöyle; En az üç PC ya da Konsol oyununda tasarımcı veya buna denk bir işte çalışmak, 3 oyundan en azından birinin üçüncü şahıs aksiyon/macera oyunu olması ve açık dünya görev tasarımında tecrübe sahibi olmak.

Bakalım Monolith bu dedikodulardan sonra nasıl bir açıklama yapacak. Gerçekten de Shadow of Mordor’un devam oyunu gelecek mi? Çünkü böyle bir durum ile birlikte Warner Bros. yeni bir başarılı oyun serisine kavuşmuş olacak.

Middle Earth: Shadow of Mordor
Middle Earth: Shadow of Mordor
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.