SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sims 4’te İlginç Korsan Koruması

Electronic Arts’ın en önemli serilerinden biri olan The Sims’in 4 oyunu, çıkışını gerçekleştirdi. Elbette oyunun korsan versiyonu da internet aleminde yerini aldı.Ancak korsan sürümünü oynayan oyuncular ilginç bir koruma ya da hata ile karşı karşıya kaldılar.

Oyunda giysi değiştirildiği zaman karakterinizin üzerinde beliren mozaiklerin giyindikten sonra kalkması gerekiyor . Ancak oyunu korsan olarak indiren oyuncularda bu mozaiklenme kalkmıyor ve gezindikçe oyundaki pikselleşme ekranı kaplıyor. Bu ilginç korsan koruması aslında EA’nın ilk ilginç koruması değil.

Şirketin yıllar önce çıkan The Godfather oyununda arabaya binen oyuncular bir daha inemiyordu. Ayrıca Fifa serisinin bazı oyunlarında oyuncular rakibe değdikleri anda kırmızı kart görüyorlar ve oyuna devam etmek imkansız hale geliyordu. Bu alandaki en ilginç koruma yöntemi GTA’nın pc sürümüne ait. Oyunu korsan olarak kullanan oyuncular arabaya bindiklerinde kamera aşırı derecede sallanmaya başlıyor ve kontrol neredeyse imkansız hale geliyordu.

the sims 4

Volkan Demirler
the authorVolkan Demirler
Oyun oynarken ve film izlerken kendini ana karakterin yerine koyan adam.