SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sin City 2’nin Resmi Fragmanı Yayınlandı!

World of Warcraft

Frank Miller ve Robert Rodriguez ikilisinin üstlendiği Sin City (Günah Şehri) 2’nin resmi fragmanı yayınlandı. Devam filmi olan Sin City: A Dame to Kill For‘da ilk filmde yer alan , Mickey Rourke, Jaime King, Bruce Willis, Jessica Alba gibi isimler kadrodaki yerlerini korurken; Eva Green, Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt gibi önemli isimler de ekibe katıldı.

2005’te çıkışını yapan ilk filmin yönetmen koltuğunda da Robert Rodriguez ve Frank Miller vardı. Film Frank Miller’ın yazıp çizdiği Sin City adlı çizgi romandan uyarlanmıştır. İlk filmde Quentin Tarantino ise konuk yönetmendir. Film noir atmosferinde, ABD’deki hayalî bir şehirde yaşanan olayları anlatan epik filmdir. Rodriguez, Spy Kids serisinin yeni filminin ardından Sin City serisine geri dönmek istediğini açıklamıştı. Miller’in serisinin devamı A Dame to Kill For için Rodriguez, senaryonun günümüze göre yeniden gözden geçirileceğini ve modernize edileceğini belirtmişti. Çekimleri tamamlanan film 22 Ağustos’da ABD’de gösterime girecek Avrupa ve Türkiye için henüz bir bilgilendirme yok.

joseph-gordon-levitt-sin-city-a-dame-to-kill-for
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.

1 Yorum

  • sevmiyorum bu Robert Rodriguez´i yahu koysunlar Tarantino´yu sormu 🙂 bu kadar “machete, diye bir cöp filmi var ellerden irak.

Comments are closed.