SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sizce Dünyanın En Büyük Oyun Koleksiyonu Ne Kadar Eder?

Guinness’te yer alan çılgın rekorlardan biri de dünyanın en büyük oyun koleksiyonuna sahip olmak. Bu koleksiyona sahip kişi Michael Thommason. İki hafta önce tüm koleksiyonunu satışa çıkaran Thommason’nun alıcı bulup bulamaması herkesin merakla beklediği bir soruydu. Geçtiğimiz günlerde bu soru cevaplandı ve tam tamına $750.250.00’a koleksiyon satıldı.

11.000’den fazla oyunun yer aldığı koleksiyonda bazı nadir yapımlarda bulunmakta. Oyunların hepsi özel kutusunda ve sağlam bir şekilde özenle saklanması koleksiyona değer katıyor. Sizde bundan sonra alacağız oyunları kutusunda özenle saklamaya, kutusuna zarar vermemeye bakın. Belli mi olur yarın öbür gün fotoğraftaki siz olabilirsiniz. Oyunlarını çeşitli mağazalardan ve İnternet’ten temin eden Thommason’un elindeki koleksiyonu sattıktan sonra yeni koleksiyonunun inşasına başladığı da belirtiliyor.

Koleksiyon hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
worlds_largest_video_game_collection

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.