SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Skeleton King Leoric, Heroes of The Storm’da!

heroes-of-the-storm

Eternal Conflict etkinliği kapsamında Heroes of The Storm’a eklenecek olan herolardan bir diğeri Leoric’in tanıtım ve oynanış videosu paylaşıldı. Skeleton King lakaplı karakterin kalabalık kontrolü ve yüksek hasar vermeye odaklı mekanikleri bulunmakta.

Leoric diğer heroların aksine pasifi olan Undying sayesinde öldükten sonra bile oynanabilir olarak kullanılabiliyor. Ölüm süresi dolana kadar hasar vuramayan Leoric, bazı yeteneklerini ölüyken de kullanabiliyor.

Q yeteneği savurduğu yönlerdeki rakiplerini yavaşlatabiliyor. Ölü olduğunda da bu yeteneği kullanabiliyor. Ancak hasar veremiyor. W yeteği ile ise rakibi ile bir bağ kurup can emiyor. Bu bağ sırasında hareket edebiliyor ve savaşmaya devam edebiliyor. Ölü halindeyken bu yetenek ile ölü kalma süresini düşürebiliyor. E yeteneği ile canlı bedeninden ayrılıp astral seyahete çıkabiliyor ve kısa menzilli yürüme mesafesinde yürüyüş hızı artıyor. Sürenin sonunda ya da tuşa tekrar basıldığında son bulunduğu yerde bedenine tekrar kavuşuyor.

Heroic yeteneklerine baktığımızda ise ilk yeteği ile bir mezar alanı çıkartarak rakibin iki oyuncusunu üç tarafı kapalı bir alana hapsedebiliyor. İkinci Heroic yeteneği ile belirlediği bir alana üç kez ağır hasar veren salvo atışı yapıyor. Mobil herolara sahip rakiplerin bundan kaçabilmesi mümkün. İşte Skeleton King Leoric’in tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.