SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Skyrim’in Tam Dönüşüm Modu Enderal Harika Görünüyor

SureAI ekibi tarafından geliştirilen ve daha önce Oblivion için yapmış oldukları Nehrim: At Fate’s Edge modunun devamı olan Enderal: The Shards of Order, RPG ve Skyrim sevenlerin takip etmek isteyebileceği bir mod.

Skyrim’i baştan aşağı değiştiren mod 2011’den beri geliştirme aşamasında ve önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanıp çıkarılması planlanıyor. Bu mod Skyrim’i baştan aşağı yeniden yaratıyor, ancak Tamriel’i değil. Elder Scrolls evreninden tamamen farklı, kendine has bir evreni olan oyun kendi mekanlarını Skyrim motoruyla yapıyor ve yine tamamen özgün bir yığın karakter, görev ve mekan bu özgün dünyada oyuncuları bekliyor olacak.

Skyrim’in uzun süre sonunda hala popüler kalmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri mod sistemi ve birbirinden güzel ve derin modlarla oyun sürekli olarak oynanabilir kalıyor. Tam dönüşüm modları da bunların arasında kendine yer bulsa da Enderal bugüne kadarki en kapsamlı ve en güzel görünen mod olabilir. Bu modu takip etmekte fayda var diye düşünüyor ve Oblivion’a sahipseniz, bu “mod/oyun” serisinin ilki olan Nehrim’i indirip oynamanızı tavsiye ediyorum. Hem değişik bir tat olmuş olur, hem de Enderal’a hazırlık. Şahsen öyle yapacağım.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.