SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sleeping Dogs’un Türkçe Yaması Çıktı

Technogame, Sleeping Dogs’un Türkçe yamasını yayımladı.

Hong Kong’da Çin mafyasıyla kapıştığınız bu açık dünyalı third person aksiyon oyununu dil problemi nedeniyle oynayamadıysanız, şimdi tam sırası. Technogame’in çevirisiyle oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz, ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. Çeviri, Sleeping Dogs Definitive Edition’ı desteklemiyor. Sleeping Dogs’un v2.1.437044 sürümünde çalışan çeviride bugüne kadar çıkmış tüm DLC’lerin çevirisi de bulunuyor.

Bilmeniz gereken bir diğer nokta da yamanın kesinlikle 18 yaş üstü kullanıcılara hitap ediyor oluşu. Çok sayıda ve ağır küfürler içeren oyunu özüne sadık kalarak küfürlü bir biçimde çevirmişler. Bu yüzden bu konuda hassasiyeti olanlar dikkat etmeli. Tanıtım fragmanında da çok sayıda küfür olduğu için yayımlamıyoruz, ancak sitelerinden izleyebilirsiniz.

Son olarak, yamayı kurmadan önce orijinal dosyalarınızın yedeğini almanızı tavsiye ediyorlar, ki bu tip uygulamalarda daima alınması gereken bir önlemdir. Yamayı, Technogame’in sitesindeki sayfadan indirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Sakin ol ihtiyar!
Sakin ol ihtiyar!

 

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.