SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Smedley: “MMO Devri Kapandı”

john smedley

Sony’den ayrılıp, Daybreak Game Company adı altında H1Z1’i geliştiren ve bu ekibin başında yer alan John Smedley, yaptığı açıklamalarla oldukça iddialı konuştu. WoW tarzındaki MMO oyunlar için sert konuşan Smedley’e göre MMO’nun devri artık kapandı.

Smedley “Kesinlikle o günlerin artık sona erdiği üdşüncesindeyim. Aslında bu durum bizim de kendimizi geliştirmemiz gerektiğini bizlere gösteriyor. Şansımız vaar, çünkü biz Zombie MMO’nun daha erken dönemlerindeyiz. Gidişata göre şekillenmemiz gerekiyor. dedi.

Konuşmasının devamındaArtık oyuncular, çok uzun sürmeyen oyunları oynuyorlar. H1Z1’de bir oyun ortalama kırk beş dakika sürüyor. Oyuncular böyle istiyor. Etrafınıza baktığınızda geceler boyu süren Raid’lere katılanlan kaç tane oyuncu tanıyorsunuz? Sayıları oldukça azaldı. Bu Zombie MMO’lar için de geçerli olacak. Bu sebeple gelişmemiş için her gün yeni keşifler yapmak zorundayız. diyerek bitirdi.

Siz değerli okurlarımızın da bu konudaki yorumlarını merakla bekliyoruz.

World of Warcraft
World of Warcraft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.