SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sniper Elite 3’ün II. Dünya Savaşı Tobruk Videosu Yayınlandı

Askeri keskin nişancılık oyunu Sniper Elite serisi ile tanıdığımız Rebellion; yeni nesildeki ilk sınavları olan Sniper Elite 3’ün oyun içi görüntülerden oluşan Tobruk merkezli yeni bir videosunu yayınladı.2014 yılında PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak oyunda keskin nişancı hünerlerimizi sergilemeye devam edeceğiz. Sniper Elite 3; oyunun önceki serilerinde olduğu gibi II. Dünya Savaşı yıllarında geçerken OSS Gizli Ajanı olan Alman Karl Fairburne isimli sniper uzmanı’nın kontrolü elimizde olacak ve maceramız Libya’nın antik kenti Tobrukta sürecek. Konsol versiyonlarını 505 Games’in yayınlayacağı oyunun PC sürümünü ise Rebellion yayınlayacak.

Keskin nişancılığın oyun dünyasındaki karşılığı olan Sniper Elite serisi’nin son üyesine ait videoyu buradan izleyebilirsiniz. Gözlerinize iyi bakın yakında daha iyi görmeleri gerekecek, iyi seyirler.

 

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...