SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

FPSHABERLER

SNIPER ELITE SERİSİNE 4 YENİ OYUN!

Sniper Elite serisi oyun dünyasının en popüler serilerinden olmasa da kendine has oyun yapısıyla sadık bir hayran kitlesine sahip. Sniper Elite serisinin yapımcıları, hayranlarına birçok güzel haberi aynı anda verdi. Sniper Elite serisine tam dört adet oyun eklenecek ve bunlardan birisi, serinin yeni ana oyunu olan Sniper Elite 5 olacak.

Seriye katılan diğer oyunlar ise Sniper Elite 3‘ün Switch uyarlaması olan Sniper Elite: Ultimate Edition, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için yayımlanacak olan Sniper Elite V2 Remastered ve bir Sniper Elite VR oyunu olacak.

Serinin yeni oyunu olan Sniper Elite 5 ile alakalı herhangi bir bilgi verilmemekle birlikte, 2020 yılına kadar oyunla ilgili detayların paylaşılmayacağı öngörülüyor.

Sniper Elite V2 Remastered

Sniper Elite V2 Remastered, dört ana platform olan Xbox One, Switch, PlayStation 4 ve PC platformları için yayımlanacak. Xbox One, PlayStation 4 ve PC versiyonlarında HDR ve 4K çözünürlük desteği sunacak olan oyunda Photo Mode da yer alacak. Oyunun çıkışı ise 2019 yılının içerisinde gerçekleşecek.

Sniper Elite 3: Ultimate Edition

Bu oyun ise halihazırda diğer platformlarda oynanabilir durumda olan Sniper Elite 3: Ultimate Edition‘ın Nintendo Switch uyarlaması olacak. Çıkış tarihi net olarak belirtilmemekle birlikte 2019 yılı içerisinde satışa çıkarılacak.

Baturhan Yondemir
1989 yılından bu yana Prince of Persia oynuyorum.