SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sonbahar Sezonunda Premiyer Yapacak Diziler (1)

American Horror Story: Hotel (FX)

İlk yayın tarihi henüz açıklanmayan dizinin bu sezonki hikayesi, adından da anlaşılacağı gibi bir otelde geçiyor. Tahminen hastalıklı bir aşk üçgeninin anlatılacağı yapımda Lady Gaga, Matt Bomer, Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Angela Bassett, Chloe Sevigny, Wes Bentley, Finn Wittrock, Max Greenfield, Denis O’Hare ve Cheyenne Jackson rol alacak.

Angel From Hell (CBS)

5 Kasım tarihinde yayımlanmaya başlayacak dizi, genç bir kadınla hayatına giren biraz çılgın bir “koruyucu melek” ile olan enteresan ilişkisi anlatılıyor. Dizi oyuncuları ise Jane Lynch (Glee), Maggie Lawson (Psych), Kyle Bornheimer (Family Tools), Kevin Pollak (Mom) şeklinde.

blindspot1280jpg-72e1d3_1280w
Blindspot

Blindspot (NBC)

Jaimie Alexander (Thor), Sullivan Stapleton (Strike Back), Marianne Jean-Baptiste (Broadchurch), Ashley Johnson (The Killing) gibi oyuncuların yer alacağı dizinin ilk bölümünün yayın tarihi 21 Eylül. Times Meydanında, geçmişine dair hiçbir anısını hatırlamayan bütün vücudu dövmelerle kaplı çırılçıplak güzel bir kadın bulunur. FBI duruma el koyar ve kadının üzerindeki dövmeleri izleyerek büyük bir komployu önlemek için kolları sıvar.

Blood & Oil (ABC)

Genç bir çift hayaller uğruna yaşadıkları hayatı terk ederek Kuzey Dakota’da bulunan The Bakken’e taşınır. Bu tebdil-i mekan tam olarak Amerikan tarihindeki en büyük petrol rezervi bulunmasıyla aynı döneme denk gelir. JR Ewing kafası bir amcayla başları belaya girer ve olaylar, olaylar… 27 Eylilde başlayacak dizinin kadrosu ise şöyle: Don Johnson (Nash Bridges, Miami Vice), Scott Michael Foster (Chasing Life), Chace Crawford (Gossip Girl), Rebecca Rittenhouse (Red Band Society), India de Beaufort (Jane By Design), Delroy Lindo (Believe), Caitlin Carver (The Fosters), Amber Valletta (Revenge), Adan Canto (The Following).

bordertown_inside_look_1280x720_443484739953
Bordertown

Bordertown (FOX)

Animasyon dizinin seslendirme kadrosu, Nicholas Gonzalez, Alex Borstein, Missi Pyle, Judah Friedlander, Efren Ramirez şeklinde sıralanıyor. Birleşik Devletler-Meksika sınırındaki küçük bir kasabada geçen dizide kültürel, politik ve birçok açıdan birbirleriyle alakaları olmayan iki ailenin arasında geçenler anlatılıyor. İlk gösterim tarihi henüz açıklanmadı.

The Catch (ABC)

Mireille Enos (The Killing), Peter Krause (Parenthood), Rose Rollins (The L Word), Alimi Ballard, Jacky Ido, Jay Hayden, Elvy Yost gibi isimlerin rol aldığı dizi sağlam karakterli bir dolandırıcılık bürosu dedektifinin başından geçenleri anlatıyor.

Chicago Med (NBC)

Chicago Fire’ın ‘spin-off’u dizi şehrin en yoğun hastanesindeki doktorların hayatlarından hikayeler sunmaya aday. 10 Kasım’da başlayacak dizide S. Epatha Merkerson (Law & Order), Laurie Holden (The Walking Dead), Yaya DaCosta (Ugly Betty), Nick Gehlfuss (Shameless), Oliver Platt (Fargo), Colin Donnell (Arrow), Brian Tee (Grimm) rol alacak.

Coach (NBC)

Craig. T Nelson’ın başrolü üstlendiği dizi 90’lı yıllarda yayımlanan aynı adlı ‘sitcom’un devamı niteliğinde. Lise basketbol antrenörü emekli olmuştur ama yardımcı koç olarak okula geri dönmek durumunda kalır; bu sefer eski görevini alan oğlunun yardımcısı olarak.

Code_Black_Still
Code Black

Code Black (CBS)

Marcia Gay Harden (Trophy Wife), Bonnie Somerville (Cashmere Mafia), Raza Jaffrey (Smash), Luis Guzman (How to Make It in America), Melanie Kannokada, Harry M. Ford, Ben Hollingsworth (Cult, The Tomorrow People), William Allen Young gibi oyuncuların rol aldığı dizi, festival ödülleri sahibi aynı adlı bir belgeselden esinlenerek senaryolaştırılan dizi Los Angeles şehrinin en hareketli acil servisinde yaşanan olayları hikaye ediyor. Başlama tarihi 30 Eylül.

Containment (The CW)

Atlanta’da gizemli ve ölümcül bir salgın ortaya çıkar. Devasa bir karantina söz konusudur ve federal memurlar salgını sonlandırmak zorundadır. Chris Wood (The Vampire Diaries), Claudia Black (The Originals, Farscape), David Gyasi (Interstellar), Christina Moses (Starship: Apocalypse), Kristen Gutoskie (Beaver Falls), George Young (Casualty), Hanna Mangan Lawrence (Spartacus: War of the Damned) and Trevor St. John (One Life to Live) oyuncu kadrosu olarak karşımıza çıkıyor.

maxresdefault
Crazy Ex-Girlfriend

Crazy Ex-Girlfriend (The CW)

Rachel Bloom’un (Robot Chicken) başrolü oynadığı dizi bir avukatlık bürosunda ortaklık kovalayan çılgın bir kadının başından geçenleri anlatıyor. Premiyer tarihi 19 Ekim.

Criminal Minds: Beyond Borders (CBS)

Criminal Minds’ın, yurtdışında başına iş açılan Amerikan vatandaşlarının yardımına koşan bir FBI departmanını konu alan bir ‘spin-off’u bu dizide Gary Sinise (CSI: NY), Tyler James Williams (The Walking Dead), Daniel Henney (Revolution), Alana De La Garza (Forever) rol alıyor.

Burçhan Yalçın