SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sonbahar Sezonunda Premiyer Yapacak Diziler (2)

The Bastard Executioner (FX)

Sons of Anarchy’nin yaratıcısı Kurt Sutter’ın bu yeni dizisi, I Edward İngilteresi’nde savaşın yıkıntıları arasından ortaya çıkan ve bir daha eline kılıç almama yemini eden bir şovalyenin (Aussie Lee Jone) hikayesini anlatıyor. Ama üzerine öyle bir geliyorlar ki o da kılıcına sarılmak zorunda kalıyor. Cüneyt Arkın’ın Gelincik filmindeki gibi bir “Yeminimi bozduuuuum!” narası atar mı bilinmez ama kadro fena değil gibi: Stephen Moyer (True Blood), Katey Sagal, Flora Spencer-Longhurst ve Kurt Sutter’ın kendisi de bizzat oyuncular arasında. Ayrıca The Americans’dan Matthew Rhys da konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

DC’s Legends of Tomorrow (CW)

DC dizileri Arrow ve The Flash’in evrenine katılan bir diğer yapım olacak dizi, Rip Hunter (Arthur Darvill) adında zamanda yolculuk yapabilen bir hırsızın hikayesini anlatıyor. Hunter, yaptığı bu yolculuklar sırada gelecekte medyana gelecek bir olayı görür ve bu korkunç durumu önlemek için bazı süper kahramanı bir araya getirip bir grup kurar. Brandon Routh, Prison Break biraderleri Wentworth Miller ve Dominic Purcell, Victor Garber Ciara Renee, Franz Drameh ve Caity Lotz oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Dr. Ken (ABC)

The Hangover’daki psikopat Çinli olarak hatırladığımız Ken Jeong bu sefer aksi bir patolojist hekim olarak karşımıza çıkıyor. İyi bir doktor, iyi bir eş ve iyi bir baba olmaya çabalayan elemanımız bu konularda pek de istenilen performansı sergileyememektedir ama Allahtan yanında bir psikoterapist olan eşi (Suzy Nakamura) vardır. Komik olmalı.

429297
The Frankenstein Code

The Family (ABC)

10 sene önce sırra kadem basan bir politikacının oğlu bir anda yeniden ortaya çıkar. Ailesi, çocuğun kendi oğulları mı değil mi öğrenmek zorundadırlar. DNA testi yapmayı düşüneceklerdir diye düşünüyorum ama belli mi olur? Başrolleri Joan Allen, Zach Gilford, Allison Pill ve Margot Bingham paylaşıyor.

The Frankenstein Code (Fox)

24 ve Homeland’in yapımcısından gelen bu dizi, ölümden dönerek ikinci bir yaşam şansı yakalayan ahlak düşkünü eski bir polis olan Ray Pritchard’ın (Philip Baker Hall)başından geçenleri anlatıyor. Artık daha genç ve güçlü birine (True Blood’dan Rob Kazinsky) dönüşmüştür ve eski şeytana uymuş hali ve şimdiki bir amaç sahibi kişiliği arasında gidip gelmektedir, ama arada bir seçim yapmak zorundadır. Oyuncu kardosunda White Collar’dan Tim DeKay Dilshad Vadsaria, Adhir Kalyan ve Ciara Bravo bulunmakta.

Game of Silence (NBC)

Bir avukatın mükemmel hayatı, 25 senedir ortada görünmeyen eski arkadaşlarının ortaya çıkmasıyla karman çorman olur. Eski defterler açılır ve karanlık sırlar ortaya dökülür. Hikaye bu. Revolution’dan David Lyons, Larenz Tate ve Michael Raymond-James başrolleri paylaşmakta.

GAME OF SILENCE --  Pilot  -- Pictured: (l-r) David Lyons as Jackson Brooks, Michael Raymond-James as Gil Harris, Larenz Tate as Shawn Polk -- (Photo by: Bob Mahoney/NBC)
Game of Silence

Grandfathered (Fox)

Müzmin bekar bir adamın hayatı, bir baba hatta büyükbaba olduğunu öğrendiğinde ters yüz oluverir.  Josh Peck, Paget Brewster, Christina Millian, Kelly Jenrette ve Ravi Patel başrollerde.

The Grinder (Fox)

Rob Lowe’un oynadığı bir TV avukatı karakteri, memlekete dönüp ailesine ait avukatlık bürosunun başına döndüğünde gelişen olayları anlatan bir dizi. Fred Savage, Mary Elizabeth Ellis, William Devane ve Hana Hayes, Lowe’a eşlik eden diğer oyuncular.

The Guide to Surviving Life (Fox)

Dizide, daşına gelen berbat bir olaydan sonra bir camera karşısına oturup, 20li yaşlardaki gençlere bu hayat ve aşk cehenneminde nasıl hayatta kalınır konulu hikayeler anlatan 26 yaşındaki Cooper Barrett’in hikayesi anlatılıyor. Jack Cutmore-Scott, Meaghan Rath, James Earl, Charlie Saxton ve Maureen Sebastian oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Guide-Surviving-Life
The Guide to Surviving Life

Heartbreaker (NBC)

Melissa George’un canlandırdığı lafını esirgemeyen dünya çapında bir kalp nakli cerrahı olan Dr. Alex Panttiere’ın başından geçenlerin resmedildiği bir dizi. Doktor kahramanımız, inatçı, korkusuz, içi dışı bir, bir yandan kuşkucu meslektaşlarıyla uğraşırken bir yandan da tıbbın sınırlarını zorlayan bir kişiliğe sahiptir. Dave Annable, Don Hany, Shelley Conn, D.L. Hughley ve Jamie Kennedy diğer rollerde.

Heroes Reborn (NBC)

13 bölümlük bu mini dizide Chuck dizisinden tanıdığımız Zachary Levi başrolü üstlenirken, orijinal Heroes’da olduğu gibi olağan insanların olağanüstü yetenekleriyle başetme çabaları işleniyor. İlk dizide olan Jack Coleman, Masi Oka ve Jimmy Jean-Louis bu dizide de var ve ayrıca Pruitt Taylor Vince, Robbie Kay, Ryan Guzman, Rya Kihlsedt, Gatlin Green, Henry Zebrowski, Francesca Eastwood, Eve Harlow ve Judi Shekoni kalan oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Life in Pieces (CBS)

Bu aile komedisi, bir ailenin farklı fertlerinin farklı hayatlarını ekrana taşıyor. Dianne Wiest, James Brolin, Zoe Lister Jones, Colin Hanks, Angelique Cabral, Thomas Sadoski ve Betsy Brandt de oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Burçhan Yalçın