SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sonbahar Sezonunda Premiyer Yapacak Diziler (3)

Limitless (CBS)

Bradley Cooper’ın 2011 yapımı aynı adlı filmi baz alan dizi, NZT adlı uyuşturucunun güçlerini keşfeden Brian Finch’, yeni edindiği yeteneklerini bu ilacın gizemini çözmek konusunda FBI’a yardım eder. Jake McDorman (Greek), Jennifer Carpenter (Dexter), Hill Harper (Covert Affairs), Mary Elizabeth Mastrantonio’nun (Grimm) başrollerini paylaştığı yapımda Bradley Cooper da konuk oyuncu olarak rol alıyor.

Lucifer (Fox)

Cehennemin kralı olmaktan sıkılan Lucifer, tahtından vaz geçerek krallığından vazgeçer ve Los Angeles’ın göz kamaştırıcı çılgınlığına bırakır. Bu arada da LAPD’ye suçlularla mücadelesinde yardım eder. DC Entertainment’ın Vertigo grafik romanının karakterlerinden esinlenilmiş bu dizinin kadrosu şöyle: Tom Ellis (Once Upon a Time, Rush), Lauren German (Chicago Fire), D.B. Woodside (24), Rachael Harris (Suits), Kevin Alejandro (True Blood, Arrow), Lesley-Ann Brandt (Maze), Scarlett Estevez.

Minority Report (Fox)

2002 yapımı Tom Cruise filmi Minority Report (Azınlık Raporu) filminin devamı niteliğindeki dizinin konusu şu şekilde senaryolaştırılmış: Washington DC’deki Precrime ekibinin lağvedilmesinden 10 sene sonra, Pre-cog adı verilen 3 kişilik medyumdan biri olan Dash, “normal” bir insan gibi yaşamaya çalışmaktadır. Ama geleceğe dair gördüğü vizyonlarla başına beladadır. Tanıştığı bir dedektif, Dash’e, bu yetenek için bir amaç ednmesi konusunda yardımcı olur. Meagan Good (Deception), Stark Sands (NYC 22), Laura Regan (Mad Men), Wilmer Valderrama (That ’70s Show), Nick Zano (One Big Happy), Daniel London, Li Jun Li, Zhane Hall oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

maxresdefault
Lucifer

The Muppets (ABC)

22 Eylül’de ekrana gelecek the Muppets, ilk Muppet Show’dan farklı olarak, bu sefer şovda görev alan karakterlerin özel hayatlarını, iş hayatlarını ve ilişkilerini ele alıyor.

The Kings and Prophets (ABC)

Ray Winstone, Simone Kessell (Terra Nova), Maisie Richardson-Sellers (The Originals), Oliver Rix, Mohammad Bakri (Tyrant), James Floyd, Haaz Sleiman ve Tomer Kapon’un rol aldığı yapımda İncil’de geçen kader, ihtiras ve ihanet konulu efsaneleri, savaşlardan yorgun düşmüş bir kralın, güçlü ve kinci bir kahinin ve becerikli genç bir çobanın gözünden anlatımını izleyeceğiz.

The Player (NBC)

Wesley Snipes’ın başrolünü üstlendiği aksiyon dolu dizide eski bir askerin Las Vegas’ta güvenlik uzmanı olarak çalıştığı sırada başından geçenler anlatılıyor. Büyük miktarda paraların döndüğü kumar masalarının güvenliğini sağlayan adamımızın başına gelmedik kalmayacak. 24 Eylülde başlayacak dizide Snipes’a eşlik eden diğer oyuncular, Philip Winchester (Strike Back), Charity Wakefield (Mockingbird Lane), Damon Gupton olarak sıralanıyor.

the-player-tv-series
The Player

Quantico (ABC)

27 Eylül’de ekranlara gelecek dizide Aunjanue Ellis (NCIS: Los Angeles), Josh Hopkins (Cougar Town), Jake McLaughlin (Believe), Tate Ellington, Priyanka Chopra, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy ve Graham Rogers rol alıyor. FBI’ın Quantico’daki merkezine eğitim için gelen grup, üstün yeteneklere sahip, olağanüstü zeki adaylardan oluşmaktadır ve her türlü testten geçmişlerdir ama aralarından biri, New York’da meydana gelen 11 Eylül saldırılarının arkasındaki beyin olabilir mi? Kadro şöyle: Aunjanue Ellis (NCIS: Los Angeles), Josh Hopkins (Cougar Town), Jake McLaughlin (Believe), Tate Ellington, Priyanka Chopra, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Graham Rogers.

The Real O’Neals (ABC)

Jay R. Ferguson (Mad Men), Martha Plimpton (Raising Hope), Noah Galvin, Mathew Shively, Bebe Wood (The New Normal) ve Mary Hollis Inboden’ın rol aldığı dizide, koyu Katolik bir ailenin en genç oğulları gay olduğunu açıklar ve ortalık karışır.

Rosewood (Fox)

Bu polisiye, Miami’deki en önemli özel patolojist olan Dr. Beaumont Rosewood’un etrafında dönüyor. Ülkedeki en sofistike ve yüksek teknolojiye sahip bağımsız laboratuvarlara sahip olan doktor, cesetler üzerinde genelde herkesin gözünden kaçan şeyleri yakalamasıyla ünlüdür. Ölümlerle çevrili olmasına rağmen hayata çok bağlı ve her anını değerlendirmeye çalışan biridir. Sınırsız iyimserliği, beraber çalıştığı kadın dedektifi çileden çıkarmaktadır. 23 Eylül’da başlayacak dizide Morris Chestnut (Legends), Jaina Lee Ortiz (The After), Maggie Elizabeth Jones (Ben and Kate), Gabrielle Dennis, Anna Konkle, Domenick Lombardozzi (The Wire) rol alıyor.

Shades-of-Blue-Jennifer-Lopez
Shades of Blue

Rush Hour (CBS)

Justin Hires (21 Jump Street, Key & Peele), Jon Foo, Aimee Garcia (Dexter) ve Wendie Malick’in (Hot in Cleveland) rol aldığı dizi, Jackie Chan ve Chris Tucker’ın oynadığı 1988 yapımı aynı adlı sinema filminden esinlenilmiş. İşini kitabına uygun bir şekilde yapmayı seven bir Honk Kong polisi bir dava için Los Angeles’a gider ve orada haşarı bir Amerikalı siyahi polisle ortaklık yapmak durumunda kalır.

Scream Queens (Fox)

22 Eylül’de başlayacak dizi bir korku-komedi antolojisi formatında çekiliyor. İlk sezonu, cinayetlerle çalkalanan bir üniversite kampüsündeki olayları ele alıyor. Bu da kadrosu: Emma Roberts (American Horror Story), Jamie Lee Curtis (Halloween), Lea Michele (Glee), Abigail Breslin (Little Miss Sunshine), Keke Palmer (Masters of Sex), Nick Jonas (Kingdom), Ariana Grande, Nasim Pedrad (Mulaney), Oliver Hudson (Nashville)

Shades of Blue (NBC)

Jennifer Lopez’in seksi bir New York dedektifini canlandırdığı Harlee Santos karakteri, rüşvet ve koruma parası alan bir grup ahlaksız polisin arasına karışır. Kazandığı bu kirli parayla dürüst ve yetenekli kızına en iyi hayatı sunma derdindedir. FBI’ın tuzağına düşen Santos, “erkek kardeşlerini” ihbar etmeye zorlanır. Ray Liotta, Warren Kole, Dayo Okeniyi, Drea De Matteo, Hampton Fluker, Vincent Laresca, Sarah Jeffery de Lopez’e eşlik etmekte.

Burçhan Yalçın