SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sonbahar Sezonunda Premiyer Yapacak Diziler (4)

Supergirl (CBS)

Kadrosu Melissa Benoist (Glee), Mehcad Brooks (Desperate Housewives), Laura Benanti (Nashville), Calista Flockhart (Ally McBeal), Chyler Leigh (Grey’s Anatomy), David Harewood (Selfie, Homeland) olarak şekillenen dizide Helen Slater (the film Supergirl), Dean Cain (Lois & Clark: The New Adventures of Superman) and Jeremy Jordan (Smash) gibi oyuncular da konuk olarak yer alacak. 26 Ekim’de yayın hayatına başlayacak Supergirl’ün konusu da kısaca şöyle: Kara Zor-El, yıllar önce Krypton’un yok oluşu sırasında gezegenden kaçar. Meşhur kuzenin güçlerine o da sahiptir ama dünyaya ayak bastığı günden beri bunları gizli tutmaktadır. 24 yaşına geldiğinde kaçınılmaza karşı duramaz ve insanüstü yeteneklerini kullanma yoluna gitmeye karar verir.

seprr
Supergirl

Superstore (NBC)

Devasa boyutlardaki bir süpermarketin çalışanların yaşadıklarını konu alan komedi dizisi, neşeli çaylaklarla görüp geçirmiş eskilerden, hiçbir şeyden habersiz dönemsel çalışanlara ve hayatı mağaza olan yöneticilere kadar tüm market personelinin, gözü dönmüş ucuzluk avcılarıyla uğraşları, ortalığın yıkılmasına neden olan indirim günleri ve esneten şirket içi eğitimlerde başlarına gelen komik olaylar gibi mevzuları işliyor. Ben Feldman (A to Z, Mad Men), America Ferrera (Ugly Betty), Nichole Bloom (Shameless), Mark McKinney, Lauren Ash, Colton Dunn ve Nico Santos’un yer aldığı yapımın ilk yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Truth Be Told (NBC)

Mark-Paul Gosselaar (Franklin & Bash), Tone Bell (Bad Judge), Bresha Webb (Grey’s Anatomy), Vanessa Lachey (Dads) gibi oyuncuların rol aldığı dizi 16 Ekim tarihinde start alacak.

Dizi, birbirleriyle alakalı olmayan ama çok da iyi dost olan iki çiftin hayatları üzerine kurgulanmış. Aynı zamanda komşu olmalarından ötürü yedikleri içtikleri ayrı gitmez. Ama bir yandan da her şeyi kafalarına dert edecek derecede takıntılıdırlar. Seks ve ırk gibi mevzulardan, aslında çok güvendikleri bebek bakıcılarının bir porno yıldızı olup olmadığı konusu atlayacak kadar ileri gidebilirler.

people_are_talking
Truth Be Told

Uncle Buck (ABC)

John Candy’nin başrolünü oynadığı klasik filmden esinlenilen dizi, bir işe ve kalacak bir yere ihtiyacı olan sorumsuz fakat bir o kadar da sevimli bir adamı merkez alıyor. Tesadüftür ki yeğenlerinin bakıcısı işten ayrılmıştır ve kardeşi ve yengesinin birine ihtiyacı vardır. Mike Epps (Survivor’s Remorse), Nia Long (House of Lies), James Lesure (Men at Work) kadrosunu oluşturuyor.

Wicked City (ABC)

Erika Christensen (Parenthood), Ed Westwick (Gossip Girl), Taissa Farmiga (American Horror Story), Jeremy Sisto (The Returned, Suburgatory),  Anne Winters (Tyrant), Gabriel Luna ve Karolina Wydra’nın rol aldığı Wicked City, her sezon Los Angeles tarihine damga vurmuş, farklı dönemlerde yaşanmış, farklı bir davayı ele alacak. İlk sezonda, 1982’de işlenmiş bir cinayet konu ediliyor. Bu seri cineyet davasını çözmek için dedektiflerden, gazetecilerden, uyuşturucu satıcılarından ve alemcilerden oluşan bir ekip görev alıyor.

504155-x-files
The X-Files

The X-Files (Fox)

Bir dönem ortalığı kasıp kavuran The X-Files’ın 6 bölümlük bir devamı niteliğindeki dizide David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Joel McHale (Community), Robbie Amell (The Flash), Lauren Ambrose (Six Feet Under) ve Kumail Nanjiani (Silicon Valley) rol alıyor.

You, Me and the End of the World (NBC)

Bu yeni bir saatlik komedi drama, dünyaya bir kuyruklu yıldızın çarpacağı haberinin duyulmasından sonra insanların hayatında meydana gelen komik olayları anlatıyor. Arka fonda kaçınılmaz sonun yarattığı kaos durumu hakimken, dünyanın farklı noktalarında yaşayan bir grup insanın yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Bu grupta isyankar bir rahip, kaçık bir beyaz ırkçı, yumuşak huylu bir banka müdürü, mikroplara maruz kalma fobisi olan bir siber terörist ve Amerikalı bir 5 yıldızlı general bulunmaktadır. Bu grup bir şekilde İngiltere’nin bir banliyösünde bir sığınakta toplanır. İnsanlığın geleceği bu acayip grubun ellerindedir. Oyuncu kadrosu şü şekilde oluşmuş: Rob Lowe (Parks and Recreation), Jenna Fischer (The Office), Megan Mullally (Will & Grace), Mathew Baynton, Joel Fry, Paterson Joseph, Gaia Scodellaro, Pauline Quirke, Fabian McCallum, Kyle Soller.

Burçhan Yalçın