SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sonic Generations’a Yeni Bir DLC Yolda

Sonic-Generations

2011 yılında piyasaya sürülen Sonic Generations için yeni bir DLC’nin tanıtımı yapıldı.  Sonic Shia Lebeouf adlı DLC için bir de video paylaşıldı. Videoda Sonic’in baş düşmanı olan Doctor Eggman’in Sonic’i alt etmesine tanıklık ederken Sega Sonic’in tekrara ayağa kalkabilmesi için destek ekibini yolluyor.

Yollanan ekipte yer alan karakterler ise Amy Rose, Knuckles, Tails ve Shia LeBeouf. Sonic’e destek veren bu karakterle birlikte Sonic yenilenerek tekrar ayağa kalkıyor. Sega’nın CEO’su Hajime Satomi “ Sega olarak 1990’lı yıllarda etkin ve oyuncuların güvendiği bir firmaydık. Ancak şuan için sadece ismimiz dolayısıyla saygı görülen bir firma konumundayız. Oyuncuların eskiden duyduğu güven şuan yok. Saygınlığımızın yanında yeniden güçlenerek oyuncuların güven duyduğu güçlü bir marka olmak istiyoruz. açıklamasında blundu.

Sonic Generations PC, PS3, Xbox 360 ve 3DS için geliştirilmişti. Getirilen bu DLC bakalım oynayanları etkilemeyi başarabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.