HABERLER

SONY BANT GENİŞLİĞİNDE KONTROLLÜ HIZ DÜŞÜRME!

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre, “Tüm Topluluk için İnternet Erişimini Koruma” adına bant genişliğinde ayarlamalar yapıldığını, indirme hızlarının düşürüldüğünü söyledi.

Sony Interactive Entertainment CEO & Başkanı Jim Ryan konuyla ilgili şöyle bilgilendirmeler yayınladı:

Video oyunları oynamak, tüm dünyadaki oyuncuların arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmasını ve bu belirsiz zamanlarda çok ihtiyaç duyulan eğlencenin tadını çıkarmasını sağlar. Sony Interactive Entertainment, tüm internet topluluğunun erişiminin korunmasına yardımcı olmak için indirme trafiğini yönetmek için Avrupa’daki internet servis sağlayıcılarıyla birlikte çalışmaktadır.”

Eşi görülmemiş sayıda insan sosyal mesafeyi sürdürdüğü ve internet erişimine daha fazla bağımlı hale geldiği için internet istikrarı endişelerini çözmek için üzerimize düşeni yapmanın önemli olduğuna inanıyoruz.

Oyuncular biraz daha yavaş veya gecikmeli oyun indirmeleri yaşayabilir, ancak yine de sağlam oyunun tadını çıkarabilirler. Bu önlemleri herkesin erişimini korumak için aldığımız için topluluğumuzun desteğini ve anlayışını ve onların görevlerini yerine getirmesini takdir ediyoruz.”

 

 

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!

Bir cevap yazın