SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

SONY E3 2019’DA YER ALMAYACAK!

Geçtiğimiz 24 yıl boyunca aralıksız olarak E3 Oyun Fuarına katılım gösteren Sony, “Oyun endüstrisi büyüdükçe, Sony Interactive Entertainment olarak buluşmak için her türlü şansı değerlendirdik. PlayStation oyuncuları bizim için her şey demek; biz de bu yüzden sürekli gelişmek, farklı düşünmek ve oyunculara ulaşmak için yeni yollar denemek istiyoruz. Bunun sonucunda da, PlayStation markası olarak E3 2019‘da yer almama kararı aldık. 2019 yılında oyuncularımızda iletişime geçeceğimiz yeni ve daha bilindik yollar arayacağız, bunları oyuncularımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Daha önce Sony Experience‘ı iptal eden firma, gerekçe olarak etkinliği dolduracak materyale sahip olmamalarını göstermişti. PlayStation 4‘ü piyasaya sürdüğü tarihten beş yıl sonra, gelecek nesil donanım ve oyunlarını ne zaman ve nerede açıklayacağı bilinmemekte. Her ne kadar bu açıklama şok etkisi yaratsa da, Sony tarafından 2019’da ne gibi sürprizler geleceği merak konusu.

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.