SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sony Paris Konferansında Wild’in Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Wild Sheep Studios’un PlayStation 4 platformuna özel olarak geliştirdiği hayatta kalma-macera türündeki Wild adına Sony’nin Paris’te düzenlediği konferanstan bir haberimiz var. Bizi 10.000 yıl öncesine kadar götürecek ve vahşi doğayla çetin bir mücadele halinde olacağımız oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Geliştiricilerin açıklamaları eşliğinde yayınlanan yeni oynanış videosundan görebileceğiniz üzere ayı, yılan, tavşan, kartal gibi vahşi yaşamdaki bazı hayvanları yönetebildiğimiz oyunda düşman kabilelerle de karşılaşacağız. Düşmanlarımızı yenebilmek için hayvanların gücüne ihtiyacımız olacağını yeni videodan anlayabiliyoruz. Oldukça güzel gözüken oyunda pek çok farklı yolla hayatta kalmaya çalışacağız anlaşılan. Eski çağların temasını sevenlerin özellikle ilgisini çeken yapım bakalım beklentileri karşılayabilecek mi? Wild’in henüz net bir çıkış tarihi bulunmadığını hatırlatalım.

Sony Paris Konferansında yayınlanan Wild’in yeni oynanış videosu aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...