SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sony: “Project Morpheus Bir Oyun Platformu Olacak!”

Project Morpheus

E3 2015 oyun fuarında sahne alan Sony, konferansının büyük bir bölümünü PS4’e gelecek olan oyunlar üzerine yapmış ve geliştirdikleri sanal gerçeklik cihazı Project Morpheus ile ilgili pek bir açıklamada bulunmamıştı.

Fuar sonrası açıklama yapan Sony, Project Morpheus ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Yapılan açıklamaya göre Sony, Project Morpheus’u bir çevrebirimi olarak ele almadıklarını, başlı başına bir oyun platformu olarak geliştirdiklerini belirtti.

Bu durumun tıpkı mobil platformun, kendi platformunu oluşturması gibi olduğunu belirten Sony, gelecekte konsol ile sanal gerçeklik platformuna çıkarılacak oyunlar arasında büyük bir farkın olacağını açıkladı. Şuan için RIGS: Mechanised Combat League ve World War Toons’un oynanabilir olarak Project Morpheus için hazır olduğu, PS4’e çıkarılacak sanal gerçeklik uyumlu oyunların da 120FPS seviyesine çıkarılmasıyla birlikte Project Morpheus’un piyasaya sürüleceğini belirtildi.

Project-Morpheus
Project Morpheus
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.