SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sony, PSN Sorunları İçin Özür Diliyor

PlayStation Network

PSN çöktüğü sırada PS+ üyesi olanların veya PS+ deneme sürecinde olanların PS+ hesapları beş gün uzatılacak. Ayrıca bu ay içinde yapacağınız bir alışverişten de %10 indirim geliyor.

Sony, PSN’in Noel arefesinde başlayan ve birkaç gün devam eden saldırılarla kullanılamaz hale gelmesinin bir sonucu olarak hayranlarından özür dilemek amacıyla ufak bir jest yapıyor. Oyunculara gösterdikleri sabır için teşekkür eden Sony, Noel günü saldırıları sırasında PlayStation Plus abonesi olan veya deneme sürecini aktifleştirmiş olan tüm kullanıcılara kaybettikleri günler için fazladan 5 gün abonelik hediye ettiğini açıkladı. Bu eklentiyi harekete geçirmek için özel bir şey gerekmediğini vurgulayan Sony, ek günlerin hesaplara eklenme tarihiyle ilgili açıklamayı sonradan yapacaklarını kaydetti. Ancak merak etmeyin, eğer PS+ üyeliğiniz veya deneme süreciniz o tarihten önce, hatta o tarih açıklanmadan önce bitse bile hediye günler aktifleştiğinde tekrardan beş günlük PS+ üyeliğiniz olacak.

Hediyeler bununla da sınırlı değil. Ocak ayı içinde BÜTÜN PSN kullanıcılarına, bir alışverişlerinde kullanmak üzere %10 indirim hakkı verilecek. Ancak bu indirim ürünlere değil alışveriş sepetlerine uygulanacak. Yani tek seferde birkaç ürün satın alırsanız, %10 indirim hepsine geçerli olmuş olacak, sadece bu ürünlerden birine değil. Bunun da tarihiyle ilgili detaylar sonradan açıklanacak.psn

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.