SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sony’den PlayStation 20. Yıl Özel Videosu!

Çocukluğumuzun en heyecan verici makinalarından birisiydi o… 94 yılında hayatlarımıza girerek koca bir nesle unutulmaz zamanlar yaşatarak harikulade anılar bıraktı belleklerimizde. Evet, o büyülü makina elbette PlayStation! Bir dönemi kapatıp yeni bir dönem başlatan biricik oyun konsolumuzdu o!

Geçtiğimiz gün tanışmamızın 20. yılını geride bıraktığımız büyük marka PlayStation adına Sony Japonya kanadı bir video yayınladı. O zamanları yaşayanların kendinden pek çok şey bulacağı 20. yıl’a özel PlayStation videosu benim gibi oyun tutkunları için güzel bir hediye olsa gerek. God Of War’dan PES’e, Tekken’den Gran Turismo’ya, ICO’dan Resident Evil’a pek çok şaheseri bir araya getiren video bir efsanenin doğuşuna dikkat çekiyor. PS2, PS3, PSP, PS Vita ve PS4 ile günümüze dek uzanan “özel” video, zamanın ne kadar hızla akıp gittiğini bir kez daha yüzümüze vururken daha nice PlayStation’lı yıllar diliyoruz. İyi ki doğdun PlayStation!

Sony Japonya’nın PlayStation 20. yıl özel videosunu aşağıda doya doya seyredebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...