SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Söylenti: Batman: Arkham Knight Ocak Ayında Çıkabilir!

Batman’i seslendiren adam olarak nam salan Kevin Conroy, Groovey.TV’ye verdiği röportaj sırasında oyunun çıkış tarihi hakkında söylemde bulundu. Conyor yaptığı açıklamada; “Rocksteady’e göre oyunun önümüzdeki Ocak ayında çıkması gerekiyor. Biz bir, bir buçuk senedir oyun üzerinde çalışıyoruz ve hala tamamlanmış değil. Büyük ihtimal Ocak 2015’de çıkacak.Bu yıla yetiştirilemediği için herkesin hayal kırıklığı yaşadığını biliyorum. Ama gerçekten oyun çok muhteşem olacak çünkü oyunun gecikmesinin nedeni bu.” dedi. Ses sanatçısının verdiği bilgi resmi olarak kabul edilmese de yıllardır Batman oyunlarında Batman’e hayat veren aktörün gelişi güzel konuşmayacağı düşünülüyor.
Batman Arkham Knight (2)
14 Ekim 2014’te çıkacağı duyurulan oyunun ertelenmesinden sonra yaşanan hayal kırıklığı üzerine ses aktörü Kevin Conroy’un açıklamaları bakalım bekleyenlerin yüreğine su serpecek mi? Batman: Arkham Knight PC, PS4 ve Xbox One için çıkarılacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.