SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Söylenti: Batman: Arkham Knight’ın PC Sürümü Sonbahar’a Kadar Bu Şekilde Kalabilir!

Batman Arkham Knight

Batman Arkham sersinin final oyunu olarak geliştirilen Batman: Arkham Knight’ın PC optimizasyonu oldukça problem çıkartmış ve oyuncuların sağlıklık bir oyun deneyimlemesine engel olmuştu. Oyunculardan gelen çıp gibi tepki sonucu Warner Bros. oyunun satışlarını durdurduğunu açıklamıştı.

Rocksteady, Warner Bros. ve Nvidia bir grup çalışmasına başlamış ve oyunun PC platformuna portlanırken oluşan hataları gidereceklerini duyurmuşlardı. Bu sürecin ne kadar süreceği konsunda pek bir bilgi vermeyen Warner Bros. oyunculardan sabırlı olmalarını istemişti.

Kotaku Avustralya’nın paylaştığı bilgilere göre bu süreç sonbahar mevsimine kadar sürebilir. Avustralya’nın önemli perakendecilerinden olan EB Games’in çalışanları ile olan mailleşmelerine ulaşan Kotaku Avustralya, EB Games’in çalışanlarına gönderdiği; Batman: Arkham Knight’ın PC platformundaki performans sorunu için güncelleme gelmedikçe oyunu satışa çıkarmamalarını, Warner Bros’un verdiği bilgilere göre bu güncellemenin sonbaharda geleceğini aktaran, mesajları paylaştı.

Henüz resmi bir açıklamada yapılmadı. Bakalım Warner Bros. bu sızıntı sonrası nasıl bir açıklama yapacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Batman: Arkham Knight
Batman: Arkham Knight
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.