SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Space Soldiers, FIFA Oyuncusu ile Anlaştı!

Space Soldiers

Türkiye’nin CS:GO’daki en başarılı takımlarından biri olan ve son olarak ASUS ROG Summer 2016’da şampiyonluğa ulaşarak ülkemizi gururlandıran Space Soldiers takımı bünyesinde yeni bir ismi dahil ettiğini duyurdu.

FIFA için bünyesinde yer açmaya karar veren Space Soldiers, Türkiye’nin en başarılı FIFA oyuncuları arasında yer alan ve Multiplayer ekibinde de yayıncı olarak gördüğünüz Emre “Riv9” Kayır ile anlaştığını duyurdu.

Son olarak Dark Passage forması giyen isim, Dark Passage’ın Türkiye içinde ağırlık verdiği oyunlar arasında FIFA’nın çok yer bulmaması, Space Soldiers’ın bu konuda hem yurtdışında başarı amacı taşıması ve ona daha iyi avantaj sağlayacak olması nedeniyle Emre “Riv9” Kayır, Dark Passage bünyesinden ayrılarak, Space Soldiers’a transfer oldu.

Biz de Multiplayer ekibi olarak Emre Kayır’a ve Space Soldiers’a bu transferin hayırlı olmasını dileriz. Emre Kayır’ın yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.