SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Space Soldiers Maalesef Başaramadı!

Space Soldiers

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek olan DreamHack Bucharest Zowie Open 2016 CS:GO turnuvasına katılmak için yapılan elemelere davet edilen temsilcimiz Space Soldiers, kendi bölümünde Final’e ulaşmayı başardı. Ancak Final karşılaşmasını kazanamayacan Space Soldiers, DreamHack Bucharest Zowie Open 2016’ya katılma hakkını elde edemedi.

Space Soldiers, kendi bulunduğu bölümde Çeyrek Final karşılaşmasında Açık Elemeler’den katılma hakkı elde eden Escape Gaming ile eşleşti. İlk harita olan Mirage’ı 16-13 kaybeden temsilcimiz Train haritasını 16-14, Cache haritasını 16-6 kazanmayı başardı ve 2-1’lik skorla Yarı Final’e yükseldi.

Yarı Final’de Team Dignitas ile eşleşen temsilcimiz, Cobblestone haritasını 16-4, Mirage haritasını 16-14 kazanarak 2-0 ile birlikte Final’e yükselmeyi başardı. Karşılaşmadan galip gelen takımın Dreamhack vizesi elde edeceği karşılaşmada Space Soldiers, Team X ile karşılaştı. Luminosity Gaming’in kadrosunu bünyesine alan SK Gaming’ten ayrılan oyuncuların oluşturduğu Team X ekibi, Cobblestone haritasını 16-8, Train haritasını 16-10 kazanarak Dreamhack vizesini elde eden taraf oldu. Space Soldiers ekibi maalesef turnuvaya veda etti.

Turnuvanın diğer aşamasında Final karşılaşmasında HellRaisers ile Gambit Gaming takımları karşı karşıya geldi ve 2-1’lik skorla birlikte Dreamhack’e katılma hakkını elde eden son takım da Gambit Gaming oldu. Bu sonuçlarla birlikte Team X, Gambit Gaming, FaZe Clan, Team EnVyUs ve Virtus.Pro Dreamhack’te yer alacak. Üç takımın daha davet edilmesiyle birlikte tüm katılımcılar belli olacak.

Dreamhack Bucharest 2016 Qualifiers
Dreamhack Bucharest 2016 Qualifiers

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.