SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Space Soldiers’tan Avrupa Minor Şampiyonluğu!

Space Soldiers

Ülkemizin başarılı CS:GO takımlarından biri olan Space Soldiers, Romanya’nın Bükreş kentinde gerçekleştirilen Europe Minor Championship’te şampiyonluğu ulaşarak ELEAGUE Major 2018’in ana elemelerine katılmaya hak kazandı. 19-28 Ocak’ta gerçekleştirilecek ELEAGUE Major: Boston 2018’in Avrupa Elemeleri’nde yer alan temsilcimiz Final’de Team EnVyUs’ı 2-0 ile geçerek adını ana elemelere yazdırmayı başardı.

B grubunda yer alan temsilcimiz, OpTic Gaming’in ardından ikinci olarak PlayOfflar’a yükseldi. İlk olarak Team EnVyUs’ı 2-1 ile geçen Space Soldiers, Kazananlar Finali’nde OpTic Gaming’i 2-1 ile geçerek Büyük Final’e kalmayı başardı. Kaybedenler Finali’nde OpTic Gaming’i yenmeyi başaran Team EnVyUs yeniden Space Soldiers’ın rakibi oldu.

İlk eşleşmede rakibini devirmeyi başaran Space Soldiers, Final’de de rakibine şans tanımadı ve 2-0’lık skorla şampiyonluğa ulaşarak ELEAGUE Major 2018 Ana elemelerine katılmaya hak kazandı. Temsilcimiz ELEAGUE Major 2018’e katılabilmek için ana elemelerde ilk sekize girmek zorunda. Turnuvada ikinci olan Team EnVyUs ekibi de ana elemelerde mücadele etme hakkı kazandı.

Europe Minor Championship 2017
Europe Minor Championship 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.