SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Space Soldiers, Güney Doğu Avrupa İkincisi Oldu!

ESL’in bu sezon başlattığı ve geleneksel hale getirmeyi planladığı ESL Doğu Avrupa Şampiyonası’nda Counter Strike: Global Offensive dalında ülkemiz adına bir başarı gerçekleşti. Ülkemizi başarı ile temsil eden Space Soldiers takımı, final oynarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdı.

Romanya’da gerçekleşen ESL: Doğu Avrupa Şampiyonası’nın Final karşılaşmasında Bulgaristan ekibi GPlay’e karşı oynayan ekibimiz, karşılaşmadan 3-1 yenik ayrılarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı. İlk defa böylesine büyük bir arenada yarışma tecrübesine erişen temsilcimiz bir sonraki turnuvalar için adını duyurmayı başarmış oldu.

Bu ikinciliği bir nazar boncuğu olarak kabul edip sonraki turnuvalarda temsilcimiz Space Soldiers’tan şampiyonluklar bekliyoruz. Multiplayer ekibi olarak Space Soldiers’a gittikleri yolda başarılar dileriz.

Space Soldiers
Space Soldiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.