E-Spor

Splyce, Boston Bruins ile Partnerlik Anlaşması İmzaladı!

Splyce

NHL’de Kuzeydoğu Grubu’nda yer alan ve Stanley Cup’ı altı kez kazanmayı başaran Boston Bruins’in sahibi olan firma Delaware North, eSpor oluşumlarından biri olan Splyce ile birlikte bir partnerlik anlaşması gerçekleştirdiğini duyurdu.

Boston Bruins, hokey takımı olarak eSpora ilk yatırım yapan takım değil. Daha önce Finlandiya’dan IFK Helsinki ekibi Helsinki Red adında Overwatch takımı kurmuştu. Ancak Boston Bruins, IFK Helsinki’ye nazaran çok daha güçlü ilişkileri bulunan bir takım

Kuzey Amerika oluşumu olan Spylce’ın toplamda dokuz alanda takımı bulunuyor. Bu alanlar; League of Legends, Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, Hearthstone, World of Warcraft, Starcraft 2, Gears of War ve Super Smash Bros. Melee.

Bakalım bu iki ekibin birleşmesiyle birlikte Splyce’ın eSpordaki geleceği nasıl şekillenecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Boston Bruins
Boston Bruins
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.