SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Square Enix, Rise of Tomb Raider’ın Xbox’a Özel Olması İle İlgili Konuştu

Rise of the Tomb Raider

Square Enix’in Microsoft ile olan anlaşması nedeniyle Rise of Tomb Raider oyunu ilk olarak Xbox platformlarında yer alacak. 10 Kasım tarihinde Xbox 360 ve Xbox One’a çıkış yapacak olan oyun daha sonrasında 2016’nın ilk çeyreğinde PC’ye son çeyreğinde de PS4’e çıkış yapacak.

Oyuncuların bu duruma tepki göstermesi sonrasında Square Enix’in Amerika CEO’su Phil Rogers bazı açıklamalarda bulundu. Rogers Takipçilerimizin bu duruma tepki göstermesini zaten bekliyorduk. Ancak belirtmeliyim ki bu tip kararlar almak gerçekten zor bir süreç. Uzun süren ve zor geçen görüşmeler neticesinde kararlar alınıyor. Alacağımız kararları ciddi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyordu. Microsoft’un oyuna olan inançlarının büyük olduğunu ve bize sağladığı destek sayesinde oyunu geliştiriyoruz. açıklamasında bulundu.

Anlaşılan o ki firma Microsoft’un sağlamış olduğu desteği karşılıksız bırakmamak için böyle bir anlaşmaya varmış.

Rise of Tomb Raider
Rise of Tomb Raider
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.