SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Star Wars Battlefront “İnterneti Kıracak”

DICE, 3 gün sonra ilk oynanış görüntüleri yayımlanacak olan Star Wars Battlefront konusunda çok iddialı.

Yıllardır Star Wars hayranlarının merakla beklediği ve en sonunda EA tarafından DICE’a emanet edilen Star Wars Battlefront’un ilk oynanış görüntülerinin yayımlanmasına çok az kaldı. Kısa bir videoda birkaç saniyelik motor içi görüntüyle zaten büyülemiş olan DICE, oynanış görüntüleri konusunda çok iddialı. Kapalı kapılar arkasında gösterilen videolar, izleme şansına erişenleri büyük ölçüde etkilemiş. Aynı zamanda ekip dışı tester’lara da oyunun ilk hali gönderilmiş, yani ciddi gelişmeler var.

Öte yandan DICE yetkilileri, 17 Nisan’da interneti kırmaya hazırlanıyor. Kim Kardashian’ın “break the internet” kapağına gönderme yapan stüdyo yetkilileri, oynanış videolarına o kadar güveniyorlar ki bu videonun interneti kıracağı yönünde şakalar yapıyorlar. Aynı zamanda baş bölüm tasarımcısı Dennis Brannvall, “Ben şimdiden sorularınza cevap vereyim, evet oyun gerçekten de öyle görünüyor.” diyerek heyecanı iyice artırdı. 17 Nisan’da yayımlanacak videoyu merakla bekliyoruz.

Son olarak not düşmek gerekiyor ki oyun ilk olarak Xbox One’da oynanabilir olacak. Herhangi bir exclusive anlaşması olmadığı için, Xbox pazarlama şefi Aaron Greenberg’ün “ilk olarak Xbox One’da” tweet’ini, oyunun EA Access abonelerine diğer EA oyunları gibi bir süre önce sunulmasına yorabiliriz. Xbox One sahibiyseniz ama henüz EA Access abonesi değilseniz, 17 Nisan’da çıkacak olan görüntüler fikrinizi değiştirebilir.battlefront dice ea

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.