SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Star Wars Battlefront’a Season Pass

Oyun dünyasındaki DLC furyasından sonra Season Pass furyası da son sürat devam ediyor ve bu kez sırada Star Wars Battlefront var.

Oyunun sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, Star Wars Battlefront için geliştirilecek dört genişleme paketine sahip olabilmek için Season Pass almamız gerekecek. Genişleme paketleriyle galaksinin farklı mekanlarını ziyaret edebileceğimizi söyleyen firma, Season Pass sahiplerinin içeriklere diğer oyunculardan iki hafta erken ulaşabileceğini de not düştü.

Buraya kadar her şey normal ama Season Pass’in 50$‘lık fiyatı cidden göz korkutuyor. Oyunun Ultimate Edition‘ını satın alanlar, 60$‘ın üstüne 10$’lık Deluxe Edition‘ı ve Season Pass için de 50$’ı ekleyip 120$‘ı gözden çıkarmalılar. Öte yandan Season Pass’in içeriğindeki dört genişleme paketini ayrı ayrı almak isteyenleri 4 x 15$ ödemesi gerekecek. Kısacası oyunu satın alırken iyi bir matematik hesabı yapıp ona göre karar vermelisiniz.

Star Wars Battlefront

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.