SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Star Wars Battlefront’ta Gerçek Para Geçmeyecek

Star Wars Battlefront‘un açık betasının başlamasına kısa süre kala oyunla ilgili yeni detaylar bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

Genellikle free-to-play oyunlarda görmeye alışık olduğumuz küçük ödemeler sisteminin Star Wars Battlefront’ta olup olmayacağına dair soru işaretlerini oyunun tasarım direktörü Niklas Fegraeus ortadan kaldırdı ve oyunda daha iyi eşyalar alabilmek için gerçek para ödenemeyeceğini açıkladı. Oyun içi bir para birimi olduğunu söyleyen Fegraeus, sistemin tamamen oyun performansımıza göre işleyeceğini ve performansımıza bağlı olarak kazanacağımız oyun içi paraları kullanarak eşya satın alabileceğimizi, bunun da oyundaki tek yöntem olduğunu dile getirip yüreklere su serpti.

Oyunda birçok sistem aynı anda çalışacak, puan ve kredi kazanmanın farklı yolları olacak. Oyun içi görevleri yaparken puanlar kazanacağız, bu puanlar da bize kredi kazandıracak. Ne kadar çok görev yaparsak o kadar çok kredi kazanacağız. Aynı zamanda bazı ufak challenge’lar olacak ve bunları tamamladıkça da ödül kazanabileceğiz.

PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Star Wars Battlefront 20 Kasım 2015 itibariyle Avrupa’da satışa sunulacak.

Star Wars Battlefront

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.