SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Star Wars Battlefront’ta Hangi Karakterler Olacak?

Kısa süre önce sona eren Star Wars Battlefront betasında Darth Vader ve Luke Skywalker rolüne bürünmüştük ama oyunun tam sürümü daha fazlasını vaat ediyor.

Star Wars Battlefront’un açık betasının Walker Assault modunu oynayanlar, haritada rastgele noktalarda beliren Hero power-up’ını bulduklarında Darth Vader ve Luke Skywalker rolüne bürünüp bir anda oyunun havasını değiştirebiliyorlardı. Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunun tanıtım videolarında da yer alan bu iki karakter dışında karakterler de kontrol etme şansımız olacak.

Star Wars Battlefront beta dosyaları üzerinden yapılan keşfi doğrulayan oyunun Hero tasarımcısı Jamie Keen, oyunda Han Solo, Princess Leia ve Emperor Palpatine gibi önemli karakterleri de kontrol etme şansımız olacağını belirtti. Bu durumda Boba Fett ile beraber kontrol edilebilecek karakter sayısı altıya çıkmış oldu ama tam sürümde başka sürprizler olacak mı, hep beraber göreceğiz.

Star Wars Battlefront

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.