SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Star Wars Battlefront’un İlk Fragmanı ve İlk Bilgiler

Star Wars Battlefront

EA, DICE’ın yeni oyunu Star Wars Battlefront’un ilk fragmanını yayımladı.

Oyuna güven konusunda kendini aşan DICE, interneti kıracağız demişti ve bu fragmanla gerçekten de bunun hakkını verdiler. Oyun motoruyla hazırlanan grafikler olduğu söylenen fragmandaki grafik kalitesi, şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir oyunun yanından bile geçmiyor. Ve önceden haberimizde belirttiğimiz gibi, bir DICE çalışanı peşin peşin “evet, oyun aynen böyle görünüyor” demişti. Oyunun demosunu izleyen yabancı mensupları ise oyunun neredeyse bunun gibi gözüktüğünü söylüyorlar, yani bunun bir tık altını görebiliriz. Ve tabii yeni neslin modası “downgrade” kurbanı olması durumunda hevesimiz kursağımızda da kalabilir, ama olumlu düşünmekten zarar gelmez. Oyun hakkındaki belli başlı detaylar da şu şekilde:

  • Oyun, bugün sızdırıldığı gibi 17 Kasım 2015’te çıkacak.
  • Oyunda senaryo modu olmayacak. Bunun yerine co-op olarak da oynanabilen ve birbiriyle bağlantılı görevler olacak. Ana odak multiplayer oynanışta.
  • Tatooine, Endor, Hoth ve Sullust gezegenleri oyunda bulunacak.
  • 8 Aralık’ta, yeni Star Wars filminin promosyonu amacıyla ücretsiz Battle of Jakku DLC’si yayımlanacak, Jakku gezegeni eklenecek.
  • Savaşlarda yüksek skor yapan oyuncular, ödül olarak Darth Vader ve Bobba Fett gibi önemli karakterleri kontrol edebilecek.
  • Oyunda X-Wing’ler, Tie Fighter’lar, At-At’lar ve pek çok Star Wars aracı bulunacak, ancak özel uzay savaşları olmayacak.
  • Oyundaki savaşlar tamamen ilk üçleme döneminde geçecek. Kesinlikle ikinci üçlemeden içerik yer almayacak.

Bu muhteşem fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Heyecan var mı? Bizce var!

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.