SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

STARLADDER MAJOR TURNUVASININ TAKIMLARI BELİRLENDİ

StarLadder Major 2019

CS:GO için düzenlenen, bu yılın en büyük ikinci turnuvası olan StarLadder Major, StarLadder ve Valve iş birliğiyle Almanya‘nın başkenti Berlin‘de gerçekleşecek. Turnuvaya katılacak takımlar elemeler ile belirlendi. 

StarLadder Major Turnuvasında Yer Alan Takımlar: Astralis, ENCE, FaZe Clan, Natus Vincere, MIBR, Team Liquid, Renegades, Ninjas in Pyjamas.

StarLadder Major Ana Elemelerinde Oynayacak Takımlar: Vitality, Complexity, HellRaisers, mousesports, CR4ZY, forZe, Syman, North, G2 Esports, AVANGAR, NRG, FURIA, Grayhound, TYLOO, DreamEaters, INTZ.

Turnuva Formatı

1.000.000 dolarlık ödül havuzuna sahip olan turnuva da, ana elemeleri geçen 8 takım, turnuva takımlarının arasına yükselecek ve büyük mücadele başlayacak. Ana elemeler de bulunan 16 takım 23-26 Ağustos tarihlerinde eleme ve yükselme maçlarını BO3 üzerinden oynarken, geri kalan bütün maçlarını BO1 üzerinden oynayacaklar. 

Elemelerden çıkan 8 takım ve turnuvaya direk giden 8 takım, 28 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde ana elemelerdeki sistemle aynı olacak şekilde mücadele edecek. Turnuvada ki 16 takımdan 8’i çeyrek finallere yükselecek. 5-8 Eylül tarihlerinde çeyrek final, yarı final ve büyük final BO3 üzerinden oynanacak. 1. olan takım 500.000 dolarlık payını, 2. takım ise 150.000 dolarlık payını ödül havuzundan alacak. 

 
Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!