SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

STARSERIES I-LEAGUE SEZON 8 TÜRKİYE’DE OYNANACAK!

Dünyada olan en iyi turnuvalardan biri Türkiye‘nin Antalya/Belek‘te oynanacak. CS:GO hayranları için gelen bu sevindirici haber ile Türkiye, global bir turnuvaya daha ev sahipliği yapacak. 21 – 27 Ekim tarihleri arasında oynanacak turnuva da Fnatic, AVANGAR, FURIA Esports, MIBR, Ninjas in Pyjamas  ve Renegades gibi takımlar bulunuyor. Düzenlenen turnuvanın toplam ödül havuzu 500.000 dolar

Turnuvada 16 takım bulunacak. 12 takım davetli olacak, kalan 4 takım ise Çin, Brezilya ve Avrupa elemelerinden seçilecek. Yeni format olan  2 gruplu eleme sisteminden oluşan turnuva da her grupta 8 takım olacak. Kazanan takım bir üst tura çıkacak ve kaybeden takımsa bir alt tura düşecek. Alt tura düşen takım bir kez daha kaybederse elenmiş olacak. Bütün maçlar BO3 üzerinden oynanacak. 

Daha önce Blast Pro Series 2018 turnuvasına İstanbul Ülker arena ev sahipliği yapmıştı. StarLadder turnuvada bulunanların Türkiye’nin güzelliklerini görebileceği, ve sahilinde rahatlayıp vakit geçirebileceğini düşünüyor. Turnuvanın güzel olacağından şüphemiz yok. 

 

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!