SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Steam’e Türk Lirası Desteği 21 Ekim’de Geliyor!

Steam

Bu akşam itibari ile Steam, Türk kullanıcılarının bir çoğuna e-mail gönderdi. Gönderilen bu mailin içeriği Türk Lirası desteği ile ilgili. Steam’in gönderdiği e-mailin içeri şöyle;

Sayın Kullanıcı,
Steam yakında Türk Lirasi ile fiyatlandırılacaktır! Eğer 21 Ekim 2014 tarihinde Steam cüzdanınızda para bulunuyorsa, ABD doları olan bakiyeniz, bu tarihteki piyasa değeri tarafından dikte edilen bir dönüşüm oranıyla Türk Lirasına dönüştürülecektir. Hesap bakiyenizi görüntülemek için, Steam istemcisini veya http://www.steampowered.com Steam web sitesini kullanarak oturum açınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan hesap adınızın yanında bakiyenizi göreceksiniz.
Tesekkürler,
Steam Destek Ekibi

Bu gelişme sonrası artık oyun fiyatları ve içerik fiyatları konusundaki fiyat karmaşası büyük ihtimal yok olacak. Steam’in bu desteği sayesinde belki de Türkiye’deki korsan oyun kullanıcıları da azalmaya başlayabilir. Bunlar olasılık. Bakalım bu gelişmeler ülkemizdeki oyun sektörünü nasıl etkileyecek, hep beraber göreceğiz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Steam
Steam
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.