SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Street Fighter V, 16 Karakterle Çıkış Yapacak!

Street-Fighter-5

Geçtiğimiz haftasonu düzenlenen EVO 2015 etkinliğinde yer alan Street Fighter V’in yapımcısı Yoshinori Ono, Street Fighter V için bazı açıklamalarda bulundu. Ono’nun açıklamalarına göre Street Fighter V on altı karakterle birlikte çıkış yapacak. On altı karakterin dört tanesi Street Fighter evreninde ilk defa göreceğimiz karakterler olacak.

Ancak karakterler bu kadarla sınırlı kalmayacak. Yeni karakterler oyun çıktıktan sonra da gelmeye devam edecek. Ono yeni karakterlerinde oyuna ekleneceğini ve bu eklenecek karakterlerin hepsi oyunda geçerli olan ve dövüşlerden kazandığınız para birimi Fight Money ile satın alınabilir olacağını belirtti. Bunun yanı sıra Zenny adı verilen bir para birimi daha oyunda yer alacak. Bu paralar için ödeme yapılacak. Zenny parasını yeni gelecek olan içeriklere biran önce ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Bu sistem ile birlikte Street Fighter V ücretli karakter getiren diğer oyunların önüne geçme şansına sahip olacak. Özellikle de en büyük rakiplerinden biri olan Mortal Kombat X’i tüm yeni karakterleri için oyuncuların ücret ödüyor. Oyuncuları sevindiren bu gelişme ile Street Fighter V önümüzdeki seneye damgasını vurabilir.

Street Fighter V: Charlie Nash
Street Fighter V: Charlie Nash
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.