SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLERMovies

SUICIDE SQUAD 2’DE YENİ KARAKTERLER GÖRECEĞİZ

SUICIDE SQUAD

Suicide Squad 2 ile ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Marvel Cinematic Universe’den Deadshot rolü için, Idris Elba’yı transfer eden James Gunn, Peacemaker karakterini de Dave Bautista’ya oynatmak istiyor. Bautista daha önce Guardians of the Galaxy ve Avengers Infinity War filmlerinde Drax rolünü üstlenmişti.

Collider’ın ulaştığı kaynaklar, marka imajını düzeltmek adına bütün riskleri alan ekibin, ikinci filmde yeni karakterlere yer vereceğini söyledi. Bu villainlardan Peacemaker dışındakiler şunlar:

Ratcatcher yani Otis Flannagen, Batman’in en azılı düşmanlarından biri. İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, bir kemirgen ordusunu yönetiyor. Collider, orijinalinde erkek olan Ratcather’ın bir kadın tarafından oynanacağını yazdı.

Nanaue, diğer adıyla King Shark, süper-kötü insansı bir köpek balığı.

Polka-Dot Man, Batman’in düşmanlarından, Gotham City’nin azılı kötülerinden biri. İsmini, vücudundaki silaha dönüşebilen renkli lekelerden alıyor.

Kaynakların aktardıklarına göre, Deadshot, Ratcather’a bir tür baba figürü olarak konumlandırılmış. Filmin, 2021 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

JAMES GUNN VE DAVE BAUTISTA