SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Sunset Overdrive İçin Senaryo DLC’si Geliyor

Sunset Overdrive

Ratchet & Clank ve Resistance serileriyle tanıdığımız Insomniac Games’in Xbox One’a özel olarak çıkarttıkları deli dolu aksiyon oyunu Sunset Overdrive için bugün senaryo bazlı bir DLC duyuruldu. 23 Aralık 2014 tarihinde beğenimize sunulacak DLC oyuna taze bir soluk getirecek gibi gözüküyor.

Oyunun resmi Youtube kanalında Sunset Overdrive TV şovuyla tanıtılan DLC oyuna Mooil Rig isimli yeni bir senaryo kazandırıyor. Oyun dünyasının esprili kişiliklerinden Major Nelson’ın eşlik ettiği tanıtım şovu DLC hakkında detayları içeriyor. Yeni mücadele alanları ve farklı görevleri içerecek DLC’ye 9.99 $’a sahip olabileceksiniz. Farklı karakterler yaratabilme, değişik yaratıkları ve renkli dünyasıyla ilginç bir oyun deneyimi sunan Sunset Overdrive bakalım bu yeni içerikle popülerliğini koruyabilecek mi? İyi oyunlar.

Major Nelson’ın renk kattığı Sunset TV şovda tanıtılan Mooil Rig isimli DLC videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...