SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Super Smash Bros. İçin Yen İçerikler Sunuldu

Nintendo’nun geliştirdiği yapım Super Smash Bros. için yeni içerikler oyuncular için satış çıkarıldı. Bunun yanı sıra yeni bir güncelleme de oyuna geldi. 3DS ve Wii U için gelen güncelleme ile birlikte oyuna KK Slider Mii kostümü ekleniyor, kaydedilen videolar doğrudan Youtube’a aktarılabiliyor ve oyuncuların yer alabileceği online turnuvalara olanak sağlayan yeni turnuva modu oyuna getiriliyor.

Bu güncellemenn yanı sıra oyuncular için yeni içerikler satışa çıkarıldı. Tek tek olarak $0.75’dan satılan yedi kostüm, paket halinde $6 olarak satışa çıkarıldı. İki konsola da almak isteyen oyuncular kostüm başı $1.15 vermek zorunda. Oyuna gelen kostümler ise Bear Suit Set, King K. Rool Set, Flying Man Set, Chrom Set, Black Knight Set, Lloyd Set ve Samus’s Armor.

Son olarak da N64 döneminde Smash Bros’ta yer alan iki harita Peach’s Castle ve Hyrule Castle güncelleme ve yeniliklerle birlikte $2 karşılığında Super Smash Bros’a eklenebilir.

Super-Smash-Bros-
Super Smash Bros.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.