SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

SWITCH İÇİN 18 OYUN DUYURULDU

Game Developers Conference 2019 etkinliğinde gerçekleşen Nindies Showcase’de Nintendo Switch’e gelecek oyunlar duyuruldu. Duyurusu yapılan oyunlar şu şekilde:

CUPHEAD

Ortalığı kasıp kavuran Cuphead, 18 Nisan’dan itibaren Switch üzerinden oynanabilecek.

MY FRIEND PEDRO

Bir browser oyunu olarak yola çıkan My Friend Pedro’nun Haziran ayı içerisinde çıkış yapması planlanıyor. Birkaç ay içerisinde Switch’de oynanabilir olacak.

OVERLAND

Amerika’yı baştan başa dolaştığımız bir hayatta kalma – strateji oyunu olan Overland, önümüzdeki sonbahar Kuzey Amerika’da çıkış yapacak.

NEO-CAB

Bu yaz Switch’e gelecek olan Neo-Cab, futuristik bir sci-fi macera oyunu. Hikaye anlatımının ön plana çıktığı oyun, PC ve Switch için gelecek.

THE RED LANTERN

Geçen sene duyurulan, Alaska ormanlarında geçen bir roguelike macera oyunu The Red Lantern bu sene içerisinde Switch’e gelecek.

DARKWOOD

2017’de PC için çıkmış olan hayatta kalma oyunu Darkwood, Mayıs ayında Switch’ geliyor.

KATANA ZERO

Hızlı oyun dinamiklerine ve neo-noir görsel çalışmalara sahip 2D aksiyon oyunu Katana Zero, 18 Nisan’da Nintendo Switch’e çıkıyor. Oyun, ön siparişe açık durumda.

RAD

Double Fine’nın geliştirdiği, Bandai Namco’nun dağıtımını üstlendiği RAD’in bu yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bir rouguelike oyunu olan RAD, Switch dışında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları içinde gelecek.

CREATURE in the WELL

Pinball’ın bulmaca çözme ile birleştiği Creature in the Well, bu yaz piyasada olacak. Oyuncular değişik mekanikleri ve silahları kullanarak dungeonları keşfedecek.

BLOODROOTS

IGN’in ‘’Hotline Miami, Western aksiyonuyla buluşuyor’’ diyerek tarif ettiği macera oyunu Bloodroots, bu yaz içerisinde Switch’e gelecek.

PINE

Açık dünya macera oyunu Pine, 2019 Ağustos’unda piyasaya çıkacak.

SUPER CREATE BOX

Vlambeer’ın arcade günlerini hatırlatan shoot ‘em up oyunu Super Create Box, yeni multiplayer seçenekleriyle, Nisan ayında Switch’te olacak.

NUCLEAR THRONE

Üstten bakışla oynadığımız rougelike-shooter oyunu Nuclear Throne, bugünden itibaren Switch üzerinden oynanabilir durumda.

VLAMBEER ARCADE: ULTRABUGS

Duyurusu yapılan üç Vlambeer oyunundan sonuncusu olan Space Invaders-vari oyun, Vlambeer ArcadeUltrabugs bu sene Switch‘te olacak.

SWIMSANITY!

Tek ve çoklu oyuncu seçenekleriyle, su altı görevleri yaptığımız macera oyunu Swim Sanity, bu yaz oyuncularla buluşacak.

BLASTER MASTER ZERO 2

Metroidvania türündeki Blaster Master Zero 2 bugünden itibaren Switch üzerinde oynanabilir durumda.

STRANGER THINGS 3: THE GAME

The Game Awards 2018’de duyurulan The Stranger Things 3: The Game, 4 Haziran’da Netflix’te başlayacak 3. sezonla aynı anda piyasaya çıkmış olacak. 12 farklı karakterle, 3. sezonun hikayesini oynayacağımız oyun, local co-op imkanına da sahip.

CADENCE of HYRULE

Crypt of the Necrodancer ve The Legend of Zelda iş birliğinin sonucu olan, keşif odaklı aksiyon macera oyunu Cadence of Hyrule, ilkbahar içinde piyasaya çıkmış olacak.