SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Team Aurora’dan Nişancı Transferi!

Team Aurora

Sene başında Kış Mevsimi ile birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde mücadele etmeye başlayan Team Aurora, herkesi şaşırmış ve ilk sezonunda Yarı Final görmeyi başarmıştı. Genç ve yetenekli bir kadroya sahip olan Team Aurora Yaz sezonunda da PlayOfflar’a kalma başarısı gösterdi.

Ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı yabancı oyuncuların tedirgin olması, takımların oyuncularını ikna etme çabalarıyla uğraşmasına neden olmuştu. Hatta Team Aurora, bu nedenle orta koridor oyuncusu Mustafa “Avenuee” Atalay’ı kaybetmesine ramak kalmış, daha sonra ikna edilerek PlayOfflar’da takımla olması sağlanmıştı.

Ancak Team Aurora bu defa da nişancı rolünde aynı sıkıntıya düştü. Takımın İspanyol nişancısı Alejandro “DarkSide” Oyonate, ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı kendisini oyuna veremediğini, ailesinin de baskısı nedeniyle takımdan iznini istediğini belirtti. Bu durum sonrasında Darkside’a izin vermek zorunda kalan Team Aurora, bu bölgeye Beşiktaş’tan disiplinsiz davranışları yüzünden ayrılan Mustafa “Ruvelius376” Baraklı’yı dahil etti.

Bir çok taraftarın bu oyuncunun transferi sonrasında ağır eleştirilen Team Aurora sahibi Doğan Dirim, transferle ilgili olarak Yaklaşık 1.5 aydır top lane bulamıyoruz. Sizce adam var mı? Her ay bomba patlatan askeri darbe yapılan ülkeye adam mı gelir? Random soloq oyuncuları Türkiye’ye gelmeyi reddediyor. Alex’i, kendi oyuncumuzu buranın güvenli olduğuna inandıramıyoruz. Ruve bu takımda o tarz bir davranış yaparsa bana hesap sorabilirsiniz. Bütün sorumluluğu üstleniyorum. cevabı verdi. Kendisinin de o yaşlarda büyük hatalar yaptığını belirten Doğan Dirim, oyuncuya güvendiğini belirtti.

Mustafa "Ruvelius376" Baraklı
Mustafa “Ruvelius376” Baraklı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.