SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Team Impulse’un Haklarını Phoenix1 Satın Aldı!

NA LCS 2017

Riot Games tarafından geçtiğimiz dönemde yasaklanan takımlar arasında yer alan Team Impulse’un LCS hakları Phoenix1 ekibi tarafından satın alınmış durumda. Oyunculara ödemelerini geçiktiren, kimi zamanda yapamayan Team Impulse’un Riot Games’in LCS için uygulamış olduğu kurallara uymadığı gerekçesiyle Riot Games tarafından yasaklanmıştı.

Henüz resmi açıklamalar takımlar tarafından yapılmadı. Riot Games, LCS için açmış olduğu Lolesports.com üzerinde yapılan değişiklikler arasınad Kuzey Amerika LCS için açıklanan takımlarda Team Impulse’un yerini Phoenix1 ekibi gözükmekte.

Phoenix1’ın sahipleri, teknik ve oyuncu kadrosu henüz belirtilmemiş durumda. Takımın Team Impulse’dan kalan oyuncularla devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Bir hafta sonra Kuzey Amerika LCS maçları başlıyor. Bu yüzden kadroların yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Phoenix1
Phoenix1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.