SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Team Turquality’de Sürpriz Değişiklik!

team turquality

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Turquality, normal sezonu altıncı sırada bitirerek Kış Mevsim Finalleri’nde yer almaya hak kazanmıştı. Koreli oyuncuları ile gösterdikleri performans pek beklenildiği gibi olmasa da, Kış Mevsim Finalleri’nde yer almayı başardılar.

SuperMassive ile Çeyrek Final’e çıkacak olan ekibin kadrosundaki değişiklikler göze çarptı. Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin resmi sitesi olan Lolespor.com adresinde yer alan takım kadrolarını incelediğimizde, takımın nişancı rolünde bulunan oyuncu Ekin “kazze” Tire’nin destek rolüne geçiş yaptığı, takımda eskiden nişancı rolünde yer alan Arda “KillerEs” Subaşı’nın yeniden takıma döndüğü gözükmekte.

Sezon boyunca sergilediği Tahm Kench performansı ile adından söz ettiren destek rolü oyuncusu İshak “Un1tback” Yılmaz ise yedek oyuncu pozisyonunda gözükmekte. Acaba bu bir teknik hata mı? Yoksa Team Turquality, gerçekten de karşılaşmalara bu kadro ile mi çıkacak? Sürpriz yapmayı devam bir takım olan TT’nin, resmi açıklama yapmasını beklemek durumundayız.

Team Turquality
Team Turquality
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.