SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Telltale Games Guardians of the Galaxy Oyunu mu Geliştiriyor?

Marvel’ın pek adı duyulmadığı halde çıktığında gişeyi kasıp kavuran filmi Guardians of Galaxy’nin bir oyunu yolda görünüyor. Hali hazırda animasyon dizisi de hazırlanan serinin gelecek yılda ikinci filmi vizyona girecek.

Alternatif bir evrende bir grup uyumsuz karakterin bir araya geldiği Guardians of the Galaxy özellikle komedi tarafıyla çok beğenilmişti. Her iş yapan şeyin oyununu yapmayı kendine görev edinmiş Telltale Games şimdi de Walking Dead Season 3’ün yanında Gotg oyunu geliştiriyor gibi.Buna kanıt olarak ise greve hazırlanan oyun seslendirme sanatçıları sendikası (Sag) tarafından yayınlanan liste gösteriliyor. Genelde kod adları ile belirtilen oyunlar arasında takma bir isim ile Telltale’in Marvel alternatif evrenine giriş yapacağını öğreniyoruz.

Muhtemelen firmanın diğer oyunlarından hallice bir yapım göreceğiz. Bize hikayeye etki ettiğimiz söylenecek ama sonuçta herşey bir yere bağlanacak. Ve unutmadan bolca QTE.Sendikanın yayınladığı oyun listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

guardians-of-the-galaxy-telltale-600

Volkan Demirler
the authorVolkan Demirler
Oyun oynarken ve film izlerken kendini ana karakterin yerine koyan adam.